Jdi na obsah Jdi na menu

Zase s nulou. Boj o čelo skončil remízou bez gólů

Rozdíl mezi prvním a druhým místem na čele okresního přeboru zůstal neměnný i po víkendovém šlágru soutěže. Podivín si do Přibic přijel pro bod po devadesáti minutách byl za remízu 0:0 rád. Blíže k výhře byli určitě domácí, kteří hlavně v závěru hosty zamkli před jejich vápnem. 

vystrizek.jpg
Jeden ze zápasů jara tam neměl důstojný výsledek, ovšem ani kulisa nebyla odpovídající důležitosti zápasu. A ani to, že Okresní fotbalový svaz nominoval, zřejmě kvůli nedostatku sudích, k duelu pouze hlavního sudího Peřinu, který navíc podal velmi slabý výkon. 
Domácím upřel penaltu po ruce Michala Frice, na druhé straně nepotrestal správnou kartou některé ostré zákroky na hostujícího útočníka Martina Martečíka. 
Ten měl také největší šanci Slavoje, když šel zleva sám na branku, ale lobem netrefil míš mezi tři tyče. Dál se Podivín dostal jen ke dvěma Fricovým hlavičkám, které však skončily v náručí brankáře. 
Po většinu zápasu museli Podivínští odolávat útočným snahám domácích se šikovnými hráči jako Bzduchem nebo kapitánem Sovkou. Slavoji se dařilo diktovat tempo jen v úvodní čtvrthodině druhé půle. Častokrát se zapotil brankář Jakub Beneš, v první půli musel vytáhnout zákrok, za který by se nestyděl ani David de Gea. Další těžké chvíle přišly v závěru, kdy tlak domácích kulminoval. Obrana Podivína si ale přesto připsala třetí čisté konto po sobě. 

Slavoj zůstává na druhém místě se čtyřbodovou ztrátou na Přibice, na záda se mu ale nelepila Moravská Nová Ves, nadcházející soupeř. S ním se Podivín utká doma netradičně v neděli v 16 hodin.

Sestava Podivína: Beneš - Nevěděl, Čapka, Fric, Michal - Halm (46. Řezník), Šemora (88. Švec), Cupal (K), Dvořák, Dohnal (80. Čejka) - Martečík. 
Žluté karty: Jindra, Nedělník - Nevěděl, Cupal.