Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselá ukončená: výhra v závěru a konečné čtvrté místo

21. 6. 2018

vystrizek.jpg

Slavoj uzavřel svou sezonu v okresním přeboru na čtvrtém místě. Se 47 body dosáhl stejného výsledku jako týmy na druhém až pátém místě za jasně vítěznými Přibicemi. Jako poslední výsledek si zaknihuje vítězství 2:1 nad Kosticemi, ale domácí tříbodová injekce se nerodila snadno. 
Podivínu se v páteční předehrávce posledního kola nechtělo především běhat, což proti přestárlému týmu soupeře tolik nevadilo. Přišly i šance, hlavně sólo Jana Dvořáka skoro z poloviny hřiště volalo po gólu. Když navíc Petr Dohnal po půlhodině zápasu skóroval po Ruberově přihrávce, zdálo se, že rozlučka bude v příjemném duchu. 
Jenže ve druhé půli převzali otěže zápasu hosté a na Luckého branku se valil útok za útokem. V 72. minutě konečně srovnal Viktor Novák a spíš se zdálo, že si pro tři body půjdou Kostice. 
Až šest minut před koncem propukla druhá a definitivní radost na podivínské straně, to když Martin Ruber přesně centroval a Michal Čejka ve vzdušném souboji přetlačil obránce a hlavou poslal prudce míč do sítě. 
Zbytek duelu už Slavoj poctivě ubránil a připsal si čtrnáctou výhru sezony.

Sestava Slavoje: Lucký - Michal, Fric (21. Cupal, 50. Čejka), Čapka, Pešl - Halm, Dvořál, Nevěděl, Dohnal (89. Šemora), Ruber - Řezník (86. Hicl)
ŽK: Čejka