Jdi na obsah Jdi na menu

Venku rozdáváme body dál. Dokonce i poslednímu Strachotínu

Slavoj zase jednou rozdával fotbalovou radost. Ovšem tentokrát soupeři. Dokonce poslednímu týmu tabulky, domácí Strachotín nečekaný triumf 4:1 nad Podivínem také řádně oslavil. Zato pro hráče Slavoje je nedělní výsledek ostudný. Nutno říci, že jako jejich výkon v převážné většině zápasu.

vystrizek.jpg
Že zápas nebude legrace se hosté přesvědčili hned od prvních minut, odskakovali jim míče, zatímco domácí trpělivě napadali a čekali na nebezpečné protiútoky. První velkou šanci vyčapal veterán Jiří Lucký, ale na další ve 28. minutě už byl krátký. Podivín v první půli zkrátka nevěděl co hrát a vůbec nepřipomínal sebevědomý tým z minulého týdne. 
V poločase hosté dostali od trenéra pořádně vynadáno, a hra se přece jen trochu zlepšila. Jenže pak přišel závar v šestnáctce, špatně odvrácený míč a střela zpoza šestnáctky poslala domácí do dvougólového vedení. O chvíli později aspoň přidal svůj jedenáctý gól sezony po dorážce Cupalova přímého kopu Michal Řezník a Podivín se nadechoval k náporu. Jenže deset minut později přišel zbytečný faul a neuhlídaný hráč na zadní tyči a bylo to 3:1. To už bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Nic na tom nezměnil debut trenéra Romana Müllera coby hráče Podivína. Musel však jen přihlížet lacinému čtvrtému gólu Strachotína. Ten se výhrou odpoutal ze dna tabulky, za to Podivín klesl na sedmé míst tabulky okresního přeboru. 
Bodovat tak zkusí znovu doma, v půl třetí v sobotu hostí Hrušky. 

Sestava Podivína: Lucký - Čejka, Beneš, Fric, Pešl - Michal (83. Müller), Dvořák, Cupal, Šemora - Dohnal - Řezník (65. Hollý)
ŽK dle zápisu: Fric, Michal, Čejka.