Jdi na obsah Jdi na menu

Týmy Podivína nezískaly ani bod

Když v této sezoně hraje áčko Podivína, můžete si vsadit, že zápas skončí těsným výsledkem. I páté kolo bylo ve znamení rozdílu jediné branky, bohužel však přišla třetí porážka. Slavoj doma nestačil na Hovorany a nyní drží devátou příčku. 

Nestačil ale není to správné slovo. "Soupeř měl dvě šance, a ty proměnil," podotkl záložník David Sádlo. Hovorany hrály s domácími v prvním poločase vyrovnanou partii. Ve druhé se soustředily na defenzivu. Jenže se prosadil jen Tomáš Halm, který si počíhal na chybu brankáře. Z množství šanci se Slavoj víckrát neprosadil. V neděli jede napravovat zaváhání do Otnice, které jsou s jednou výhrou předposlední.
Béčko prožilo noční za slunečného odpoledne v Hlohovci. Půl hodiny drželo domácí v šachu, pak se ale zranil stoper Libor Létal a ve zmatku se hra rozpadla. Rezerva si nakonec odvezla ostudnou porážku 1:6. Prohrál i dorost, 0:2 ve Vnorovech, a drží se třetí od konce. Černý víkend podtrhli žáci (1:4 v Pohořelicích) a ženy (0:6 ve Vlkoši).
 
Slavoj Podivín - Zemas Hovorany 1:2 (0:2)
Branka Slavoje: 60. Halm
Sestava Slavoje: R. Pešl - Derbl, Nevěděl, E. Krajča, Hollý - Sádlo, J. Krajča (55. Praks), Kadrnka, Stojkovič (65. Šemora) - Halm, M. Fric.