Jdi na obsah Jdi na menu

Start jara se nepovedl. Slavoj prohrál v derby

 Radost z ideálního fotbalového počasí a skvělé divácké návštěvy fotbalistům Podivína zhořkl po třech minutách. Tak dlouho trvala jejich jarní neprůstřelnost. V derby s Lednicí se jim nepovedl začátek zápasu a po dvaceti minutách prohrávali 0:3. 

Dvakrát neuhlídali vysokého lednického stopera Tomáše Wolgemutha, jednou se prosadil neobsazený rutiné Jaroslav Holešínský. V prvním Poločase se Slavoj stěží zmohl na dvě nebezpečné situace.

Ve druhé půli to už z domácí strany bylo lepší. Když navíc po více než hodině hry viděl lednický hráč červenou kartu, stalo se z rozhodnutého zápasu drama. Jenže Slavoji se podařilo snížit až brankou Martina Martečíka z pokutového kopu. Ten rozhodčí nařídíli za faul na Petra Dohnala. Ten nakonec zápas nedohrál, po utkání si odjel pro dva stehy na koleni.

Lednice dohrávala dokonce v devítíi lidech, ale i tak vítězství uhájia.

Slavoj po porážce klesl rovnou o tři místa, v tabulce se nyní nachází na osmé příčce. V dalším kole jede v neděli do Dubňan, zápas startuje v půl čtvrté odpoledne.

 

Slavoj Podivín - Moravan Lednice 1:3 (0:3)

Branky: Martečík z pen. - 2 T. Wolgemuth, Holešínský

ČK: Svoboda, Machovský (oba Lednice)

Podivín: Létal - Derbl, Nevěděl, E. Krajča (61. Čejka), Hollý (80. Šemora) - Halm (46. Sádlo), Martečík, J. Krajča (46. J. Hicl), Dohnal - Fric, Praks.