Jdi na obsah Jdi na menu

Souboj Slavojů: Rohatec dostal sedmičku v Podivíně

Oba týmy se pyšní stejným názvem. Souboj Slavoj versus Slavoj ovšem dopadl jednoznačně. Domácí Podivín vyprovodil Rohatec po debaklu 7:0. 

Hosté utkání absolutně nezvládli. Rohatečtí dostali v úvodu zápasu dvě rychlé branky a když rozhodčí po potyčce s protihráčem následně vyloučil záložníka Tomáše Páleníka, bylo o vítězi rozhodnuto. „Náš kapitán vystihl domácí rozehrávku a po jeho střele jsem míč dorazil do branky,“ okomentoval úvodní trefu její autor Martin Martečík.
Další klíčový okamžik přišel ve 20. minutě, kdy byl po strkanici s domácím Lukášem Stojkovičem vyloučený Páleník. „Cítili jsme se trochu ukřivděně, protože podle našeho mínění měli červenou kartu dostat oba aktéři incidentu. Bohužel do kabin šel pouze náš hráč,“ pravil Flíček. 
Hra Slavoje se v deseti úplně rozpadla a jedinou otázkou tak byla výše skóre. „Podivín byl o něco lepší, důraznější, rychlejší. A navíc využil své příležitosti,“ uvedl Flíček. 
Hosté si žádnou šanci na zkorigování nepříznivého výsledku nevytvořili. „Podivín kontroloval hru a dělal si s námi, co chtěl. V deseti lidech jsme to měli složité. Navíc naši hráči byli zbytečně frustrovaní z výkonu rozhodčího, který ale za náš debakl až tolik nemůže,“ prohlásil Flíček. 
„Soupeř docela dobře kombinoval, ale žádnou tutovku si nevytvořil. My jsme chodili do rozhozené obrany, tak jsme to měli o dost jednodušší,“ doplnil Martečík. 
 

Slavoj Podivín - Slavoj Rohatec 7:0 (4:0)

Branky: Martečík 2, Fric, Krajča J., Nevěděl, Očenášek, Švestka M.