Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj zdolaly v přípravě Vojkovice

Brno - S porážkou 2:3 odjelo A mužstvo ze sobotního zápasu na umělé trávě brněnské Sparty. Nestačilo na druhý celek I.A třídy skupiny A Vojkovice. Soupeř využil slabšího druhého poločasu Podivína, ve kterém nastřílel všechny tři branky.

Trenér Karel Švestka s sebou přivezl především vinou zranění a nemocí pouze dvanáct hráčů, v první půli na lavičce zůstal pouze náhradní gólman Lukáš Solařík. Kombinované sestavě Slavoje vázla souhra, přesto se radovala jako první. Po patnácti minutách prodal své centimetry Michal Fric a přesnou hlavičkou otevřel skóre. 

V první polovině měl nepatrně navrch Slavoj, hrálo se však převážně ve středu hřiště a k vidění byla spousta ztracených míčů.

Ve druhém poločase se výrazně prosadily Vojkovice. V 57. minutě překovali po nedorzumění obrany a gólmana poprvé. Na to ještě Podivín zareagoval. Po hodině hry sestřelil brankář osamocený hrot Michala Frice a Jakub Kadrnka s přehledem skóroval z penalty.

V závěru se na podivínské straně kupily chyby a soupeř toho využil. Nejprve v 75. minutě srovnal, v 87. minutě pak otočil skóre na konečných 2:3 z pohledu Slavoje.

Slavoj Podivín - Vojkovice 2:3 (1:0)

Branky Slavoje: 15. Fric, 60. Kadrnka z pen.

Sestava Slavoje: Letál (46. Solařík) - Sádlo, M. Švestka, Nevídal, Kadrnka - Halm, Očenášek, Praks, Dohnal, Derbl - Fric.

image.jpegimage--2-.jpegimage--1-.jpegimage--3-.jpeg