Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj se bál debaklu. Pak bral v Boskovicích remízu

A tým Slavoje má za sebou zdárně a snad i poctivě odmakané soustředění, které se tradičně uskutečnilo v Boskovicích. Po sedmi trénincích ve čtyřech dnech nastoupil k přípravnému utkání proti domácímu týmu. A v poločase padaly na lavičce ostrá slova. Žádný div. Domácí účastník I.A třídy Podivín jasně přehrával. Přitom už po pár minutách prohrával po brance Tomáše Halma 0:1. Mladý útočník mohl za chvíli přidat druhou trefu, ale tentokrát mířil pouze do tyče.

A tak se činili domácí. Poměrně snadno se díky své pohyblivosti a rotaci postů dostávali přes podivínskou obranu a bez větší námahy po 45 minutách vedli 4:1. Kdo ale čekal zvýšení kanonády, byl na omylu. Slavoj ve druhé půli smazal rozdíl ve kvalitě a střílel branky. Boskovice přestaly být tolik nebezpečné a několik šancí chytil Lukáš Solařík.

Na 2:4 snížil po přesném centru Petra Dohnala Jiří Hicl, kontaktní gól obstaral dorážkou Martin Martečík a vyrovnával Dohnal.

A tým čeká v sobotu v šest hodin večer další přípravný duel. V Mikulově nastoupí proti Březí.

Ve stejnou dobu hraje v Lednici proti Šakvicím i rezervní tým. Ten odehrál předchozí přípravný duelv  neděli. S tradičním soupeřem Charvátskou Novou Vsí se rozešel remízou 1:1.

Boskovice - Podivín 4:4 (4:1)

Branky Slavoje: Halm, Hicl, Martečík, Dohnal

Sestava Slavoje: Létal – Derbl, J. Krajča, Nevěděl – Stojkovič – Sádlo, Martečík, Praks, Dohnal – Halm, Fric (Solařík, Čejka, Šemora, J. Hicl, Valachovič)