Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj přivezl výhru z venku. Po deseti měsících

 Fotbalisté Podivína slaví první výhru venku od 20. října loňského roku. Tehdy jim jediná branka stačilůa na tři body z Milotic. V sobotu se Slavoj radoval rovněž na Hodonínsku. Ve Vlkoši zdolal Vracov 2:1 a připsal si první body do tabulky I. B třídy. 

 
Druhé kolo soutěže svými góly z podivínského pohledu rozradostnili Vlastimil Šemora s Petrem Dohnalem. Zápas přitom začal katastrofálně. Už v 5. minutě lovil brankář Pešl míč ze své sítě po povedeném voleji z úhlu. Jenže Slavoj branka nakopla a do poločasu srovnal Šemora na 1:1.
 
Druhý poločas si domácí ztížili sami. Po zákroku Kadrnky došlo k mele a oplácení, podivínský Stojkovič schytal facku a jeho soupeř červenou kartu. Podivín po brance Dohnala držel těsný náskok a hlavně posledních deset minut s vypětím obranných sil uhájili cennou výhru.
 
Po těsné domácí prohře 2:3 s Veselím z úvodního kola je tak pohled na tabulku hned veselejší. Ještě jej vylepšit může SLavoj příští víkend. V sobotu od půl páté odpoledne hostí v derby Tvrdonice.
 
Vracov - Podivín 1:2 (1:1)
Branky Slavoje: Šemora, Dohnal
Sestava Slavoje: R. Pešl - Derbl, Nevěděl, E. Krajča, Hollý - Stojkovič, Šemora, Kadrnka, Sádlo - Dohnal, Halm. (M. Pešl, Jurčák)