Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj přišel o bod znovu v závěru

936266_566834646670119_883926452_n.jpg

Foto: Pavel Hotárek

Náročný program fotbalistů prvního týmu Podivína vygradoval ve středu, kdy na svém stadionu přivítali Rousínov. S jedním z adeptů na postup do divize prohráli smolně 0:1, když jedinou branku dostali až v úplném závěru zápasu. 

Diváci se vítězství na Den vítězství znovu nedočkali. K tomu je potřeba góly. "A my jsem vlastně neměli jedinou vyloženou šanci," přiznal středopolař Zdeněk Očenášek.

Stejně jako o víkendu ve Znojmě chyběl kvůli obnovenému zranění třísla Martin Martečík a také Petr Dohnal. Ofenzivní fáze bez obou rychlíků vázla. "Útočníci kvůli zaměstnání netrénují. To je potom těžké. Já zase hraju s doznívajícím zraněním, skočil jsem do ostrých zápasů," přiblížil Očenášek důvody, proč Slavoj vyšel v šestém jarním zápase potřetí naprázdno. 

Slavoj znovu stál body gól v závěru. "Hlavní důvod je, že odcházíme fyzicky. Ale tohle byl zápas na 0:0," tvrdil syn stejnojmenné opory rezervního týmu.

V sobotu v půl páté odpoledne čeká Podivín okresní "derby". I tak musí do Novosedel cestovat víc než třicet kilometrů. "Naděje umírá poslední. Kromě Bzence nás nikdo nepřeválcoval. Ale čekají nás hlavně týmy ze špičky tabulky," dodal Očenášek. 

Na první možnou nesestupovou příčku ztrácí Podivín sedm bodů.

Slavoj Podivín - Framoz Rousínov 0:1 (0:0) 

Branka: 86. Daněk

Diváků: 80

Podivín: Létal - Stojkovič, Nevěděl, Řezáč, Kadrnka - Halm, Praks, M. Švestka, Očenášek - K. Švestka, Fric. (Derbl, Šemora)

 

Videozáznam ze zápasu si můžete prohlédnout zde: