Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj nechal body i v Krumvíři

Ani nadějný poločasový výsledek 1:1 nestačil fotbalistům Slavoje na body z Krumvíře. Na branku Jakuba Krajči už žádný ze spoluhráčů nenavázal. Naopak, v závěru druhého poločasu Podivín dvakrát inkasoval a byla z toho čtvrtá porážka v řadě. Nejhůř skončil v tomto zápase mladý Eduard Krajča, který už po dvaceti minutách musel po ráně míčem do hlavy odstoupit ze hřiště a s otřesem mozku jel rovnou do nemocnice, kde zůstal na pozorování.

Přetrhnout smolnou sérii může Podivín přetrhnout v sobotu na domácím hřišti. Od půl třetí odpoledne hostí Vacenovice, které jsou v tabulce s dvanácti body deváté. Podivín je s pětibodovým ziskem třetí od konce. 
 
Rezervní tým získal druhé vítězství v soutěži a znovu na domácím hřišti. O oba záashy se při výhře 2:0 postaral probuzený střelec Milan Šulák. Druhou nulu i vítězství vychytal mladý dorostenec Jakub Předínský. Dorostenci doma uhráli díky brance Radka Dvořáka remízu 1:1 s Velkou nad Veličkou, jenže padli na předposlední místo vyrovnané tabulky. Žáci rozdrtili Pouzdřany 8:0. Ženy nestačily v poměru 2:6 na Medlánky.
 
Krumvíř - Podivín 3:1 (1:1)
Branka Slavoje: J. Krajča
Sestava Slavoje: R. Pešl - Derbl, Nevěděl, Kadrnka, Hollý - Sádlo, J. Krajča, E. Krajča, Šemora - Stojkovič - M. Fric. (J. Dvořák, A. Fric, M. Pešl)