Jdi na obsah Jdi na menu

První jarní výhra. Slavoj přehrál Rajhrad

 Až osmý pokus přinesl fotbalistům Podivína první vítězství ve druhé polovině sezony. Vítězstvím 2:0 nad Rajhradem se Slavoj v tabulce jara dostal z pozice nejhoršího týmu. Přeskočil Kyjov a Boskovice. V celkové tabulce mu však stále patří poslední příčka. Na čtvrnýáctý RAFk nyní ztrácí osm bodů.

Šlo také o první vítězství sezony před domácími fanoušky. Počet pokusů? Třináct. V bojovném zápase se dočkal třetího čistého konta kariéry brankář Tomáš Létal. Důležité je i číslo 75. V této minutě se totiž prosadil sváteční střelec Marian Řezáč, který se nejlépe orientoval v závaru před rajhradskou brankou. O čtyři minuty později pečetil Michal Fric přesně zakonečným samostatným únikem. 

Naděje na záchranu ještě žije. Jenže už ve středu Podivín čekáhodně tvrdý oříšek v podobě zápasu v Mutěnicích. Dohrávka šestnáctého kola přeboru startuje stejně jako dalších sedm duelů soutěže v půl šesté odpoledne. 

Slavoj Podivín - RAFK Rajhrad 2:0 (0:0)

Branky: 75. Řezáč, 79. Fric

Diváků: 100

Podivín: Létal - Kardnka, M. Švestka, Řezáč, Stojkovič - Nevěděl, Očenášek, Praks, Dohnal - Martečík - K. Švestka (Fric, Šemora, Derbl)
 

Záznam zápasu si můžete prohlédnout zde: