Jdi na obsah Jdi na menu
 


První bod z venku. V Hustopečích ale bylo v k výhře blízko

Bodová impotence z venkovních zápasů Podivína byla konečně vyléčena. Ke stoprocentní domácí bilanci přibyl jeden bod z Hustopečí. Domácí ale vyrovnávací branku vstřelili až dvě minuty před koncem, kdy stanovili výsledek na konečných 1:1.

1.jpg

Slavoj se i s úzkým kádrem předvedl jako fotbalovější mužstvo. Platilo to hlavně v první půli, kdy Hustopeče spoléhaly hlavně na důraz a jejich taktika zněla nakopnout míč na vysokého útočníka. S tím si ale radil hlavně Jakub Beneš, který tentokrát vyměnil post brankáře za předstopera a vedl si výborně. 

O osudu zápasu mohl rozhodnout Michal Čejka. Ve dvacáté minutě si křikl po souboji Michala Řezníka s brankářem a dopravil míč zpoza šestnáctky do sítě. Ve druhém poločase měl další dvě vyložené šance. Výborné přihrávky Petra Dohnala, a později Jana Dvořáka ale v další góly nepřetavil.

Druhý poločas hrály lépe Hustopeče, i když se jejich taktika příliš nezměnila. jejich míče ale byly stále nebezpečnější, což se jim v závěru zápasu povedlo převést i ve změnu skóre na zaslouženou remízu.

Slavoji tak patří sedmá příčka tabulky, v sobotu na jeho hřiště přijede dvanáctý Moravský Žižkov. Zápas začíná v půl čtvrté odpoledne. 

2.jpg