Jdi na obsah Jdi na menu
 


Porážka v Bosonohách rozhodla o našem sestupu

Dvě sezony. Tak dlouho se fotbalisté Podivína udrželi v krajském přeborou. V něm už je čekají pouze tři zápasy, příští ročník je čekají duely se soupeři v I.A třídě. Rozhodla o tom středeční porážka 0:1 v Bosonohách.

Slavoj v kombinované sestavě dostal jedinou branku v 69. minutě. Střelecká nemohoucnost jej odsunula od patnáctého místa na rozdíl devíti bodů. V této sezoně už může přeskočit pouze předposlední Boskovice. „Na to, že jsme odjeli na zápas v kombinované sestavě bez čtyřech hráčů ze základu, jsme neodehráli špatné utkání. Na šance jsme byli Bosonohám minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme neuhlídali jeden odražený balon po rohu. Ještě předtím jsme ale šli dvakrát sami na brankáře a nedali jsme to,“ řekl trenér Bronislav Krška Břeclavskému deníku.

Slavoj dohraje tuto sezonu s tím, že vyzkouší další mladé hráče, kteří v sezoně nedostali tolik příležitostí. „Jsme se sestupem smíření. Není to ale žádná tragédie. Máme teď jen dva hráče na hostování, takže kádr by měl zůstat pohromadě i příští rok,“ dodal Krška.

FK SK Bosonohy - Slavoj Podivín 1:0 (0:0)

Branka: 69. Koplík

Sestava Slavoje: Létal - Stojkovič, Hollý, Nevěděl, Derbl - Martec, Očenášek st., Praks, Dohnal - Očenášek st. (80. Dvořák) - Fric

Záznam zápasu si můžete prohlédnout zde: