Jdi na obsah Jdi na menu

Podivínská pevnost: i třetí zápas doma Slavoj vyhrál

Třetí domácí zápas přinesl pro fotbalisty Podivína třetí výhru. Díky těmto devíti bodům po pěti kolech okupují sedmou příčku tabulky okresního přeboru. Další body se znovu nerodily lehce. Hosté z Tvrdonic totiž už v jedenácté minutě vedli 2:0. Nakonec si ale odvezli porážku 2:4.

1.jpg

Kromě brzkých gólů se už po dvaceti minutách musel Slavoj rozloučit s navrátilcem Jakubem Krajčou, který utrpěl ošklivé zranění kolene a čeká jej dlouhá pauza. Na branky hostů (první po doraženém přímém kopu, druhý po brejku do otevřené obrany) a několik dalších spálených tutovek zareagoval Podivín až ve 44. minutě, kdy útočník Michal Řezník potvrdil svou gólovou chuť z minulých zápasů a po sólu Štěpána Michala vymetl šibenici.

Podivín se v zápase snažil kombinvat, ale doplácel na ztáty míče, po kterých Tvrdonice nebezpečn hrozily.

Ve druhém poločase Slavoj svou hru zpřesnil. Až dvacet minut před koncem vyslal Tomáš Halm nepříliš tvrdou střelu, se kterou si ale brankář neporadil a dorážku dopravil do sítě znovu Řezník. Vítězný gól si pro sebe schoval kapitán Petr Dohnal, který zastoupil zraněného Martina Švestku, našel jej dalekonosný odkop Tomáše Cupala, individuálně se prosadil přes soupeře a skóroval. Před koncem pak zkompletoval hattrick Řezník, který zužitkoval Dohnalovu přihrávku.

2.jpg

V dalším kole cestuje pro první body ze soupeřova hřiště Podivín do Hustopečí, zápas začíná v půl čtvrté odpoledne. 

3.jpg