Jdi na obsah Jdi na menu

Po výhře nad Dubňany patří Slavoji druhé místo

Fotbalisté Podivína se po třech kolech dostali na druhou příčku tabulky I.A třídy. Stálo je to ovšem dost sil i nervů. V sobotu na svém hřišti přehráli silné Dubňany 3:2. Celek z Hodonínska přitom v obou úvodních kolech bodoval naplno.
Hráči Slavoje vedli už 2:0 po brankách Lukáše Prakse a Zdeňka Očenáška. Soupeř do poločasu snížil a ve druhé půli vyrovnal. Závěr zápasu byl spíš v režii hostů, kterým vydatně pomáhali rozhodčí. Jasná penalta na Petra Dohnala (viz foto) zůstala neodpískaná, podle sudích ani nešlo o faul. Deset minut před koncem šel předčasně pod sprchy domácí útočník Michal Fric. Navzdory oslabení se ale prosadil Martin Martečík, který vystřelil důležitou výhru.
V příštím kole čeká Slavoj cesta do Slavkova, který v minulém kole dostal šest branek od Lanžhota.

Slavoj Podivín - FK Baník Dubňany 3:2 (2:1)

Branky: Martečík, Očenášek, Praks - Pochylý, Šalša.