Jdi na obsah Jdi na menu

Po slabém výkonu přišla porážka v Moravské Nové Vsi

Ve čtvrtém podzimním zápase předvedli fotbalisté Podivína nejslabší výkon v okresním přeboru a robustnímu týmu domácí Moravské Nové Vsi byli jen příjemným sparingpartnerem. A to přestože v poločase šťastně vedli 1:0. Nakonec museli skousnut porážku 1:3.

Domácí byli od začátku nebezpečnější, hned z první šance lízl míč břevno branky Slavoje. A při dalších šancích jim vždy kousek chyběl, zato Podivín jen odevzdával míče.

1.jpg

První a jediný gól první půle ale vstřelili hosté. Při ojedinělé akci na polovině domácích se po ose Fric – Šemora dostal míč na rohu šestnáctky k Michalu Řezníkovi a ten všechny překvapil střelu na bližší tyč, se kterou gólman nepočítal.

Byla to ovšem jedna z mála světlých chvilek Podivína. Domácí byli stále nebezpeční, třeba veterán Petr Příkazký po úniku po rohovém kopu, toho ale Jakub Beneš vychytal.

Moravský Nová Ves uplatňovala taktiku nakopávaných míčů na vysoké hráče, každý z nich představoval nebezpečí. Vyrovnání ale přišlo z kuriózně nařízeného nepřímého kopu za malou domů, kterou domácí ze tří metrů hned po začátku druhé půle. Za chvilku už „Fazulňáci“ vedli, když před šestnáctkou lehce získali míč a zakončili. Konečný výsledek 3:1 stanovila další chyba Podivína, hosté ale mohli prohrát ještě výraznějším rozdílem. 

2.jpg3.jpg

Šanci na nápravu reputace má Slavoj v sobotu, kdy doma od čtyř hodin přivítá Tvrdonice.