Jdi na obsah Jdi na menu

Po porážce ve Velké je Podivín osmý

Po čtyřech zápasech 6 bodů a skóre 6:6. Tak ďábelsky je na tom momentálně první tým Slavoje v I. B třídě, kde mu patří osmá příčka. V neděli vyšel na prázdno po daleké cestě do Velké nad Veličkou. Setkání týmů, které se ještě nedávno představovaly ve vyšších soutěžích, rozhodla jediná branka - nůžkami. "Zase tak výstavní gól to nebyl. Byl jsme trochu víc z branky a než jsem se zorientoval, stačil jsem si na balon jenom sáhnout prsty," popisoval branku gólman Podivína Roman Pešl. 
Zápas se jeho týmu příliš nepovedl. V prvním poločase se na špatném terénu více méně hledal. Šanci na srovnání navíc zahodil Jakub Kadrnka, který neproměnil penaltu. 
Šanci na nápravu má "áčko" v sobotu od půl páté odpoledne, kdy doma hostí Hovorany.
 
O všechny body přišel také rezervní tým, který prohrál 2:3 s béčkem Charvátské Nové Vsi brankou z poslední minuty. Dorost přehrál v I. třídě 3:0 Kostice a slavil po postupu první výhru. Žáci doma deklasovali Šitbořice 8:1. Ženy podlehly 1:3 Mutěnicím.
 
Kordárna Velká nad Veličkou - Slavoj Podivín 1:0 (1:0)
Sestava Slavoje: R. Pešl- Hollý, E. Krajča, Nevěděl, Derbl - Sádlo, J. Krajča, Kadrnka, Šemora - Stojkovič - Halm (A. Fric, M. Pešl, Jurčák)