Jdi na obsah Jdi na menu

Mizerný týden dokončlilo šest gólů od Bzence

Slavoj na jaře po dvou remízových zápasech poprvé prohrál. A jak. Po sedmi gólech v krajském poháru od Veselí nad Moravou si v přeboru odnesl z domácího zápasu porážku 1:6. Jediným úspěšným střelcem Podivína byl útočník Michal Fric.

Na druhé straně se do čela tabulky kanonýrů prostřílel bzenecký Kasala. Prostupnost podivínské defenzivy mu umožnila nastřílet hned čtyři góly. Další dva přidal jeho spoluhráč Paták. „Ve středu jsme propadli a dostávali góly po dlouhých míčích za obranu. Teď to bylo úplně stejné,“ prohlásila dlouholetá brankářská jednička Slavoje Tomáš Létal.

Ten před týdnem vychytal druhé čisté konto v krajském přeboru, teď dostal za tři poločasy hrozivých deset gólů. „Něco se musí změnit. Na hřišti jsme působili apaticky, někdy až trapně. Jsem zklamaný. Čekal jsem bojovnější a srdnatější výkon. Chybí nám psychická odolnost,“ dodal Létal.

V příštích týdnech nebude na hřišti spolupracovat s Jakubem Kadrnkou. Levý obránce Podivína neudržel v padesáté minutě nervy na uzdě a za hloupé žduchnutí do protihráče viděl červenou kartu.

Slavoj spadl po porážce na poslední příčku tabulky. Ve středu jej čeká zápas o pověstných šest bodů. Na domácím stadionu hrajse s patnáctou Kuřimí.

 

Slavoj Podivín - Slovan Bzenec 1:6 (1:4)

Branky: 21. Fric - 27., 45., 56. a 58. Kasala, 15. a 18. Paták

ČK: 50. Kadrnka (Podivín). Diváků: 80

Podivín: Létal - Kadrnka, Řezáč, Nevěděl, Stojkovič - Martečík, Švestka M., Dohnal, Praks - Fric - K. Švestka (Hollý, Sádlo, Šemora)

 

 

Záznam ze zápasu si můžete prohlédnout zde:

(klikněte pro režim celé obrazovky)