Jdi na obsah Jdi na menu

Mizérie. Hroznová Lhota zostudila Slavoj čtyřmi góly

Tento víkend se nepovedl. Ovšem málo vídaným způsobem. Zatímco před týdnem sahalo áčko Podivína do posledních minut po výhře nad Miloticemi, v dalším domácím zápase s Hroznovou Lhotou se této snahy vzdalo hned v úvodu. Už ve druhé minutě brankář Roman Pešl kapituloval. Oboustraně ušmudlaný výkon se ve druhé půli změnil na koncert hostujícího Traubenu. Hned v první minutě druhé pětačtyřicetiminutovky se hosté prosadili podruhé, a za pár minut to už bylo 3:0 pro Hroznovou Lhotu. Zdecimovaný tým nakonec padl i počtvrté. Tolikátou si přispal porážku a po sedmi zápasech je na desátém místě se sedmi body.

Slavoj Podivín - Hroznová Lhota 0:4 (0:1)
Sestava Slavoje: R. Pešl - M. Pešl, E. Krajča, Kadrnka, Derbl - Stojkovič, J. Kadrnka, Praks, Sádlo - M. Fric, Dohnal.

Rezervní tým dopadl ještě hůř. Jako áčko prohrával v poločase jen 0:1. Pak ale přišly na hřišti ladenského béčka chyby v obraně a nakonec z toho byl potupný debakl 1:8.
Dorost uhrál solidní výsledek 0:1 na hřišti silných Mutěnic.
Do nedalekých Šardic si pro vítězství 3:1 přijely ženy Podivína.