Jdi na obsah Jdi na menu

Kádr pro I. A třídu? Skoro stejný jako v přeboru

5358006-brno_sport_fotbal_prebor_jmk__sparta_brno_-bila-_vs_slavoj_podivin.jpg

Fotbalový klub z Podivína nikdy příliš nevířil přestupovými vodami. Jiné to nebude ani v letní přestávce po sestupu do I.A třídy. Trenér Bronislav Krška má k dispozici takřka totožný kádr jako na jaře.

Kromě odchovanců klubu zřejmě bude pokračovat také šakvická „kolonie“. Hostování prodloužil Dušan Derbl i veterán Zdeněk Očenášek starší, podpis na přestupním (hostovacím) lístku už přidali také jeho syn Zdeněk a stoper Miroslav Nevěděl.

V jednání je pokračování Karla Švestky, který však k zápasům cestoval ze svého bydliště v severních Čechách doslova přes celou republiku.

O jeho bratra Martina, kapitána týmu, mají zájem divizní Bohunice. Klub se však k odchodu svého klíčového hráče staví odmítavě.

Jediný zápis v kolonce ochody možná bude přerušení kariéry mladého záložníka Lukáše Prakse, odchovance Líšně. Ten zřejmě nebude stíhat své fotbalové povinnosti kvůli práci.

Tradiční doplnění z vlastních zdrojů je tentokrát skromné. Do přípravy A mužstva se z dorostu zapojil talentovaný Eduard Krajča. Přes jeho věk však aspiruje na místo v základní sestavě.