Jdi na obsah Jdi na menu

Jarní los všech týmů Slavoje

muži A        
14. kolo sobota 30. března 15.30 Šitbořice Sl. Podivín
16. kolo sobota 7. dubna 15.30 Sl. Podivín Březí
17. kolo neděle 15. dubna 15.30 Přibice Sl. Podivín
18. kolo neděle 22. dubna 16.00 Sl. Podivín M.N.Ves
19. kolo neděle 29. dubna 16.00 Tvrdonice Sl. Podivín
20. kolo sobota 5. dubna 16.30 Sl. Podivín Hustopeče
21. kolo neděle 13. května 16.30 M.Žižkov Sl. Podivín
22. kolo sobota 19. května 16.30 Sl. Podivín V.Němčice
23. kolo neděle 27. května 16.30 Lednice B Sl. Podivín
24. kolo sobota 2. června 16.30 Sl. Podivín Strachotín
25. kolo neděle 10. června 16.30 Hrušky Sl. Podivín
26. kolo sobota 16. června 16.30 Sl. Podivín Kostice

 

muži B        
10. kolo 7. dubna 13.45 Rakvice B Sl. Podivín
11. kolo sobota 14. dubna 15.30 Sl. Podivín MSK C
12. kolo sobota 21. dubna 16.00 Tvrdonice B Sl. Podivín
13. kolo sobota 28. dubna 16.00 Sl. Podivín Sedlec
14. kolo sobota 5. května 16.30 Hlohovec B Sl. Podivín
15. kolo sobota 12. května 16.30 Sl. Podivín Milovice
16. kolo neděle 20. května 14.15 Sl. Podivín Kostice B
17. kolo sobota 26. května 16.30 Valtice B Sl. Podivín

 

dorost        
11. kolo sobota 7. dubna 13.15 Hlohovec Sl. Podivín
12. kolo neděle 15. dubna 13.15 Vrbice Sl. Podivín
13. kolo sobota 21. dubna 13.45 Sl. Podivín Ivaň
15. kolo sobota 5. května 14.15 Sl. Podivín Hrušky
16. kolo sobota 12. května 14.15 Sl. Podivín Hlohovec
17. kolo sobota 19. května 14.15 Sl. Podivín Vrbice
18. kolo neděle 27. května 14.15 Ivaň Sl. Podivín
20. kolo sobota 9. června 10.00 Hrušky Sl. Podivín

 

žáci        
10. kolo neděle 15. dubna 12.30 Nikolčice Sl. Podivín
11. kolo neděle 22. dubna 14.00 Sl. Podivín Březí
12. kolo neděle 29. dubna 10.00 Hlohovec Sl. Podivín
13. kolo neděle 6. května 11.00 Valtice Sl. Podivín
15. kolo sobota 19. května 12.15 V.Pavlovice Sl. Podivín
16. kolo sobota 26. května 15.00 Sl. Podivín V.Němčice
18. kolo neděle 10. června 10.00 Pouzdřany Sl. Podivín

 

základna        
8. kolo sobota 14. dubna 13.30 Sl. Podivín V.Bílovice
9. kolo sobota 21. dubna 10.30 Ch.N.Ves Sl. Podivín
10. kolo sobota 28. dubna 14.00 Sl. Podivín Rakvice
11. kolo neděle 6. května 10.00 Lanžhot Sl. Podivín
12. kolo neděle 13. května 14.00 Sl. Podivín M.N.Ves
13. kolo čtvrtek 17. května 17.00 Podluží Sl. Podivín
14. kolo sobota 26. května 13.00 Sl. Podivín Valtice