Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrušky přelstily Podivín a porazili jej 4:2

vystrizek.jpg

Fotbalisté Slavoje si chtěli uháhit šanci na konečnou druhou příčku, jenže na hřišti zachraňujících se Hrušek jim vyšlo máloco. Prohráli 2:4 a bylo jim jasné, že případný mimořádný postup z druhé příčky se jich patrně týkat nebude. 
Zpočátku to vypadalo, že se vše podstatné bude odehrávat jen po rohových kopech. Dobré hlavičky Rubera a poté Čejky vyčapal výborně chytající Zbyněk Nešpor. Na druhé straně se zaskvěl také podivínský Jakub Beneš.
Hrušky našly recept na podivínskou obranu v podobě nakopávaných míčů, po nichž se dvakrát prosadil rychlonohý Tibor Pavůček. 
Podivín dostal šanci díky těžkopádnosti hrušeckého kapitána Vladimíra Beneše, který fauloval Petra Dohnala ve vápně hned dvakrát, obě penalty proměnil kapitán Tomáš Cupal, domácí Sokole mezi jeho trefy ale dokázal vklínit ještě trefu Libora Filipoviče a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí. 
Ve druhé půli toho hosté domácím moc nepovolili, ovšem jen po šestnáctku. Do šancí se totiž nedostávali, výjimkou byla Čejkova střela z otočky, ale tu vyrazil Nešpor. 
Z protiútoku uháněl domácí útočník na bránu, brankář Beneš špatně odhadl rychlost míče a tak místo balonu nakopl jen protihráče a viděl červenou kartu. Domácí přesilovku jednou využili a vyyhráli 4:2.


Sestava Podivína: Beneš - Čejka, Fric (39. Halm), Čapka, Pešl - Michal, Nevěděl (86. Lucký), Cupal, Dvořák, Ruber (78. Šemora) - Dohnal (72. Řezník)

ŽK: Čejka
ČK: 85. Beneš.