Jdi na obsah Jdi na menu

Bod s Nikolčicemi: třetí zápas Slavoje bez porážky

gol.png

Po slabším startu nabrali fotbalisté Podivína dech a v posledních třech zápasech dokázali vytěžit pět bodů. O deštivé sobotě se smírně rozešli s Nikolčicemi. Výsledek 1:1 byl podle obrazu hry ztrátou spíše pro hostující celek, na kluzkém terénu se ale hrál hodně otevřený fotbal a k vidění bylo několik gólových šancí na obou stranách.

Podivín se v prvních minutách hodně hledal, jenže to byl Slavoj, kdo první udeřil. Po rychlé akci po levé straně a přesném centru se přesnou hlavičkou prosadila zimní posila Michal Řezník. 

O něco fotbalovější hosté se k vyrovnání, a poslednímu gólu zápasu, dostali prakticky zadarmo. Podivín špatným rozehráním standardky nabídl Družstevníku brejk, na jehož konci přišla přesná hlavička Davida Petráska.

Druhý poločas nabídl otevřený fotbal a akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Další branky přes některé zajímavé příležitosti hráči nepřidali. Podivín tak se sedmnácti body drží desátou příčku. V dalším kole jej v sobotu čeká Rajhrad, ještě před několika sezonami souputník v krajském přeboru. 

sest.png

nahr.png