Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko rozstřílelo Rakvice 4:0

Mikulov - Výrazným vítězstvím nad rivalem z Rakvic skončil další ze série přípravných zápasů účastníka krajského přeboru. Fotbalisté Podivína po bezbrankovém poločase vyhráli 4:0. "V první poločase jsme se trochu hledali a překážel nám míč," přiznal kapitán Slavoje Martin Švestka, jehož tým ve vyrovnané úvodní části hry zahodil i tři tutovky. 

Kanonánu druhé půle začal prváě vytáhlý záložník, když se prosadil po rohu. Pak přidal branku hrotový útočník Michal Fric a střídající Tomáš Halm a Lukáš Praks. Před jeho brankou mohl vměstnat snížení i soupeř, ale zkušený stoper Ivo Michal neproměnil penaltu. "Ve druhé půli jsme Rakvice moc do ničeho nepustili. Všem chci poděkovat za bojovný výkon až do posledních minut," prohlásil Martin Švestka.

Pozitivem je také kompletní první poločas, který odehrál Martin Martečík. Oporu týmu dlouho sužovalo zraněné tříslo. "Měl ještě sílu a chtěl pokračovat, ale trenér jej raději stáhl," dodal pětadvacetiletý lídr týmu.

 

Slavoj Podivín - Rakvice 4:0 (0:0)

Branky Slavoje: M. Švestka, Fric, Halm, Praks.

Sestava Slavoje: Letál - Stojkovič, Řezáč, Nevěděl, Kadrnka - Martečík, Očenášek, M. Švestka, Dohnal - K. Švestka - Fric

Náhradníci: Halm, Praks, Derbl